15 Temmuz Mahallesi’nde ikamet eden Öznur Yeşilöz, 31 Mart'ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için muhtarlık adaylığını açıklayarak çalışmalarına başladı. Oluşturduğu kadın azalar ile birlikte çalışma yapan Öznur Yeşilöz, mahallede çalmadık kapı bırakmıyor.

Mahalle sakinlerinden Aysel Tosun, “Kadın elinin değdiği yer güzelleşir. Onun için kadın adayı destekliyorum. Öznur, muhtar adayı olmadan önce de hizmet ediyordu. Çevre temizliği yapıyor, parklardaki ağaçları ilaçlıyor. Gücünün yettiği yere kadar çalışıyordu.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 12 At 13.32.53(1)

AK Parti’de İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı AK Parti’de İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Niğde Üniversitesi Mahalli İdareler Bölümü'nden mezun olduğunu söyleyen Muhtar Adayı Öznur Yeşilöz de yaptığı açıklamada, “Okuduğum bölüm belediyecilik olduğu için artık işimi yapmak istiyorum. Dürüst, çalışkan ve vizyon sahibi olduğuma inanıyorum. Muhtar adayı olmadan önce mahallemizdeki parklarda bulunan ağaçlara zirai ilaçlama yapıyordum. Çevremizdeki çöpleri kendi imkanlarımla topluyordum. Kadın elinin değdiği her yer güzelleşiyor. Ben de projelerim ile mahallemizi daha da güzel yapmak için mücadele edeceğim.” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: İHA