Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, çocukların yarıyıl tatilini daha verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirmesi için düzenlediği etkinlik büyük ilgi gördü.

Nevşehir Belediyesi ekipleri Kahramanmaraş’ta 40 saat sonra 2 kardeşi enkazdan sağ çıkardı Nevşehir Belediyesi ekipleri Kahramanmaraş’ta 40 saat sonra 2 kardeşi enkazdan sağ çıkardı

Belediye Başkanı Mehmet Savran’ın, çocuklara karne hediyesi olarak düzenlenen Kukuli Bakkal Amca Müzikali, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelendi. 3 seans halinde gerçekleştirilen ücretsiz etkinliğe ilgi büyüktü. Öğle saatlerinden itibaren aileleri ile birlikte etkinliğin yapılacağı merkeze gelen çocuklara ayrıca kitap hediye edildi.

TRT Çocuk ekranlarında çocukların severek izlediği Kukuli, Tinky ve Minky karakterleri müzikalde çocukları bakkal amca ile tanıştırarak onlara eğlenceli bir zaman geçirtti.

Gün boyunca yaklaşık 2 bin 500 çocuğun izlediği müzikalde çocukların heyecanına ortak olan Belediye Başkanı Mehmet Savran da, çocuklara hediyeler dağıtarak birlikte fotoğraf çektirdi.