Başkan Korkutmaz'dan Başkan Salaş'a hayırlı olsun ziyareti

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Korkutmaz ve Başkan Yardımcısı Süleyman Yücefaydalı Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Korkutmaz'dan Başkan Salaş'a hayırlı olsun ziyareti

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonrasında Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Başkanlığına yeniden seçilen İbrahim Salaş’a 'hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Korkutmaz ve Başkan Yardımcısı Süleyman Yücefaydalı, NTB Başkanı İbrahim Salaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni dönemde başarılar diledi.

Ziyaretçilerini makamında ağırlayan NTB Başkanı İbrahim Salaş'da, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerinden dolayı mutluluk ve memnuniyetini ifade ederek, konuklarına gösterdikleri alaka ve iyi dilekleri için ayrı ayrı teşekkürlerini sundu.

Başkan Salaş, Göreve geldiği günden bugüne birlik ve beraberlik içerisinde odalar ile çalıştıklarını belirterek, bundan sonraki süreçte de aynı diyalog ile ilimize hizmet edeceğiz dedi.

Esnaf Kefalet Başkanı Korkutmaz, günün anısına Başkan Salaş'a el dokuması tablo halı takdim etti.

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145