Başvuru için son gün

TYP kapsamında, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda ve tesislerde 5 ay süreyle çalıştırılmak temizlik personeli alınacak.

Başvuru için son gün

Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda ve tesislerde 5 ay süreyle çalıştırılmak üzere 10 bayan ve 12 erkek toplamda 22 temizlik personeli alınacak.

Başvurular İŞKUR web sitesi üzerinden veya İŞKUR’a şahsen müracaat ederek gerçekleştirilecek. Müracaatlar devam etmekte olup başvurular 23 Eylül saat 17.00’da sona erecek.

Alımı yapılacak olan personel için kuralar 28 Eylül tarihinde saat 12.00’da Damat İbrahim Paşa Spor Salonu’nda çekilecek. Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimi tüm halka açık olarak gerçekleştirilecek.

TYP BAŞVURU ŞARTLARI:

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- İŞKUR’a kayıtlı olmak,

- 18 yaşını tamamlamış olmak,

- 31/5/2006 tarihli ve 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) ve (c) bentleri kapsamında SGK’ya bildirilmiyor olmak ve isteğe bağlı sigortalılık hariç aynı Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi kapsamında sigortalı olmamak veya belirtilen kapsamda sigortalı sayılmamak,

- Emekli ve malul aylığı almıyor olmak,

- Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç).

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2022, 08:36

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER