Güven tazeleyen Başkan Gündüzpolat mazbatasını aldı

Sağlık-Sen Nevşehir Şubesi’nin 5. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden Başkanlığa seçilen Hakan Gündüzpolat mazbatasını aldı.

Güven tazeleyen Başkan Gündüzpolat mazbatasını aldı

Hafta sonunda Sağlık-Sen Nevşehir Şubesi’nin 5. Olağan Genel Kurulu’na tek listeyle giren mevcut Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, güven tazelenmesinin ardından mazbatasını aldı.

Seçim İşleri Başkanı Yunus Demir’den mazbatasını alarak göreve başlayan Sağlık-Sen Nevşehir Şubesi’nin yönetimi şu isimlerden oluştu: Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Başkan Vekili İbrahim Zengin, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Adem Öztürk, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sabahattin Çağlar, Basın ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mert Pala, Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ersin Kum, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Tunç.

“TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Gündüzpolat, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı konuşmada, “Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzun ardından bugün mazbatamızı yönetim kurulu üyelerimizle birlikte aldık. Yeni dönemimizin teşkilatımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanları için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.  Biz her zaman ki gibi güçlü Sağlık-Sen ailesi olarak tüm çalışanların yanındayız. Allah hayırlı görevler yapmayı nasip eylesin." ifadelerini kullandı.

Alpaslan Körükcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93