Nevşehir Kızılay’dan emniyet çalışanlarına bayram ikramı

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi tarafından şube ikram aracıyla sokağa çıkma kısıtlamasında görevli olan emniyet teşkilatı görevlilerine ve bayramı yolda geçirmek zorunda olan misafirlere şerbet, kek, kraker ikramı yapıldı.

Nevşehir Kızılay’dan emniyet çalışanlarına bayram ikramı

Nevşehir genelinde koronavirüs sebebiyle bayram heyecanı her ne kadar sevdiklerimizden uzak geçse de buruk yaşansa da Kızılay Nevşehir Şubesi bunu en aza indirmek için gönüllüleriyle beraber her zaman olduğu gibi yine sahada çalışmaya devam ediyor.

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi, şube hizmet kapasitesini geliştirmek adına geçmiş günlerde araç filosuna dahil ettiği ikram aracını, şehrin ihtiyaç duyulduğu her noktasında halkın kullanımına sunuyor.

Kızılay Nevşehir Şubesinin ikram aracı anlık 500 kişiye dışarıdan destek almadan, içerisindeki tüp ve elektrik tesisatları sayesinde tam donanımlı bir şekilde sıcak ve soğuk olarak çorba, şerbet, sıcak yemek, sıcak-soğuk içecek ve anlık ihtiyacı karşılayabilecek düzeyde dağıtım yapabiliyor. Bu faaliyetinde ise ikram aracının musluklarından buz gibi şerbet aktı.

Çalışmayla alakalı açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek; "Öncelikle tüm Nevşehir halkımızın bayramını kutlarım, Kızılay Nevşehir Şubesi olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz, gece gündüz demeden gönüllülerimizle ve personellerimizle durmadan halkımıza hizmet etmek için çabalıyoruz, yüzlerde bir gülümseme olabiliyorsak ne mutlu bize. Bu etkinliğimizde eski geleneklerimizi bir nebze olsun yaşatmak istedik. Düzenlediğimiz bu organizasyona katılan tüm vatandaşlarımıza da afiyet ve sağlık dilerim." diye konuştu.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER