Parmaksız; “Nevşehir’imize hayırlı olsun”

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız, “Boğaz-Karacaören köyleri karayolu kenarı planlama projesi Nevşehir’imize hayırlı olsun” dedi.

Parmaksız; “Nevşehir’imize hayırlı olsun”

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif Parmaksız, Boğaz Karacaören köyleri karayolu kenarı planlama projesinin kabul edilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

NTSO’dan yapılan açıklamaya göre, Parmaksız yaptığı açıklamada; “Nevşehir Valiliğimiz öncülüğünde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir İl Özel İdaresi ve Nevşehir Ticaret Borsası’nın birlikte hazırlamış olduğu Boğaz-Karacaören köyleri karayolu kenarı planlama projesi kapsamında yaklaşık 4 bin dekar alanın sanayi alanı amaçlı imar planı başvurusu Tarım ve Orman Bakanlığımız nezdinde değerlendirilmiş ve uygun görülerek kabul edilmiştir.

Projemizin kabulü ile ilgili olarak başta Tarım ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Vahit Kirişci’ye, Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Ebubekir Gizligider’e, Nevşehir Valimiz İnci Sezer Becel’e, Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye, AK Parti İl Başkanımız Ali Kemikkıran’a, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanımız Gürbüz Dinç’e, Tarım Reformu Genel Müdürü Kerim Üstün’e, Tarım ve Orman Bakanlığımızın kıymetli çalışanlarına ve projede emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım.

Ülkemiz ve ilimiz ekonomisinin gelişmesi için mücadele ettiğimiz bu yolda böylesine büyük projeler içerisinde yer almak ve katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Boğaz Karacaören köyleri karayolu kenarı planlama projesi ülkemize ve Nevşehir’imize hayırlı olsun.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2022, 21:43

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER