Nevşehir SMMMO, Psikolog Ebru Saadet Özleşmiş'in "Etkili İletişim" sunumuyla renkli ve öğretici bir atmosferde kahvaltı etkinliği düzenledi.

Üyelerin, ailelerin ve davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, iş dünyasının stres ve yoğunluğundan uzaklaşma fırsatı sundu. İş yaşamında etkili iletişimin önemine vurgu yapan sunum, katılımcılara günlük iletişim becerilerini geliştirme konusunda değerli ipuçları verdi.

Nevşehir SMMMO Sosyal Etkinlikler Komisyonu'nun özenle planladığı kahvaltı etkinliğine katılan üyeler, notlar alarak ve deneyimlerini paylaşarak birbirlerine destek oldu.

Oda Başkanı Filiz Sayın, Nevşehir SMMMO üyelerine ve konuklara katılımları için teşekkür ederken, Psikolog Özleşmiş'e de plaket takdim etti.

Ayrıca Sosyal Etkinlikler Komisyonu'na emeklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Sayın, düzenlenen etkinlikleri basına haber olarak duyurarak, üyelerin bir araya gelmesini ve mesleki dayanışmayı güçlendirmeyi amaçladıklarını belirtti. 

Whatsapp Image 2024 02 12 At 11.04.41

Derinkuyu’da feci kaza: 18 yaşındaki sürücü hayatını kaybetti Derinkuyu’da feci kaza: 18 yaşındaki sürücü hayatını kaybetti

Kaynak: HABER MERKEZİ