Simya Koleji öğrencileri Simfest’te şişme oyun parklarında doyasıya eğlenerek unutulmaz anlar yaşadı.

Renkli ve eğlenceli aktivitelerle dolan gün, öğrencilerin enerjilerini atmalarını ve birlikte vakit geçirmenin keyfini çıkarmalarını sağladı.

Etkinlik boyunca öğrencilere mangal eşliğinde lezzetli yemekler ikram edildi. Öğrenciler, açık havada mangal keyfi yapmanın tadını çıkarırken arkadaşları ve öğretmenleriyle keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

Simfest şenliğinin bir diğer renkli etkinliği ise uçurtma şenliği oldu. Öğrencilerin, rengarenk uçurtmaları gökyüzünde süzülürken doğanın ve baharın güzelliklerini doyasıya yaşadı.

Şenlikte ayrıca öğretmenler ve öğrenciler arasında dostluk maçı yapıldı. Halı sahada gerçekleştirilen bu heyecan dolu maçta kazanan taraf dostluk oldu. Hem öğretmenler hem de öğrenciler, sporun birleştirici gücünü bir kez daha deneyimledi.

Dolu yağışı binlerce dekarlık tarlalara zarar verdi Dolu yağışı binlerce dekarlık tarlalara zarar verdi

Okul yönetiminden yapılan açıklamada, “Bu güzel etkinlikte emeği geçen tüm öğretmenlerimize, velilerimize ve katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz. Simfest şenliği, okul topluluğumuzu bir araya getirerek sıcak ve samimi bir atmosfer yarattı. Öğrencilerimiz için unutulmaz bir gün olan bu etkinliği, gelecek yıllarda da aynı coşkuyla kutlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” denildi.

Whatsapp Image 2024 06 11 At 14.57.31Whatsapp Image 2024 06 11 At 14.57.31 (1)

Kaynak: HABER MERKEZİ