Gülşehir MYO’dan “ Kariyer Günleri” etkinliği

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından 6-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenen  “Kariyer Günleri” etkinliklerinin ilk günü tamamladı.

Gülşehir MYO’dan “ Kariyer Günleri” etkinliği

NEVÜ Gülşehir Sosyal Bilimler MYO tarafından bu yıl ilki düzenlenen kariyer günleri etkinliğinin birincisi Gülşehir Sosyal Bilimler MYO Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Etkinliğe; Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şahlan Öztürk, Gülşehir Kaymakamı Şeyma Polat, Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, Gülşehir İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz İpek, Gülşehir Jandarma Komutanı Kürşat Tıraş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Çevik, Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Erdem Selman Develi, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Mehmet Uçar, Öğr. Gör. Sıddık Ünal, akademik personel ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ile İstiklal Marşı’nın ardından etkinliğin açılış konuşmasını Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet Uçar yaptı. Uçar, ilki düzenlenen kariyer günleri etkinliklerinin öğrencilerin kariyer planlaması ve iş seçimi gibi konulardaki önemini dile getirdi.

PROTOKOL ÜYELERİ ÖĞRENCİLERLE SÖYLEŞİDE BULUŞTU

Protokol üyeleri daha sonra öğretim elemanları eşliğinde ve “Yerel Yönetimler Programı Kariyer Günü Söyleşisi” programı kapsamında sınıflarda öğrencilerle bir araya gelerek bilgi, birikim ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

Söyleşi programları protokol üyelerinin öğrencilerin sorularını cevaplamaları ve kendilerine plaket takdimi ile sona erdi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93