Ürgüp'te bayramlaşma

Kurban Bayramı olması dolayısıyla öğretmenevi bahçesinde bayramlaşma programı düzenlendi.

Ürgüp'te bayramlaşma

Programa Kaymakam Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, İl genel meclis üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı. 

Bayramlaşma programında birlik ve beraberlik duygusu ön plana çıkarken, Kaymakam Mehmet Maraşlı bayramların önemine değinerek, "Bayramlar, insanları birleştiren, yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları onaran bir armağandır. Kimsesizin, yoksulun, öksüzün, yetimin, hastanın ve her türlü ilgi ve yardıma muhtaç olanların da hatırlanmasına vesiledir. Millet olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde idrak ettiğimiz Kurban Bayramın ülkemize ve ilçemize sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, bayramınızı en içten duygularımla kutlarım" dedi.

Öğretmenevinde gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Ürgüp Devlet Hastanesi, Hanife Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezi ve Ürgüp Belediyesi itfaiye amirliği ziyaret edilerek bayramlaşma programı sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2022, 17:05

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER