Toplantıda konuşan Çiftçi, “Öncelikle Gülşehir'imiz için birlikte hareket etmenin ve istişare kültürünün ne kadar önemli olduğunu vurgulamak isterim.” dedi.

“AMACIMIZ GÜLŞEHİR'İ DAHA YAŞANABİLİR YER HALİNE GETİRMEK”

Gülşehir’in kalkınması ve gelişmesi için karşılıklı fikir alışverişine dayalı, uyumlu bir yönetim anlayışını benimsemeye kararlı olduklarını söyleyen Çiftçi, “ Gülşehir için uyumlu yönetim, sizler için istişare" ilkesiyle hareket edeceğimizi ve herkesin katılımına açık, şeffaf bir yönetim sergilemeye söz veriyoruz. Ortak akıl ile şekillenen projelerimizle, Gülşehir'imizi hak ettiği noktaya çıkartmak için birlikte çalışacağımıza olan inancımızı sizlere bir kez daha ifade etmek isterim.  Bu kutlu yolda, Gülşehir'imizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek amacındayız. Kararlarımızı alırken, sizlerin beklenti ve önerilerini dikkate alacak; birlikte büyük hedeflere ulaşmak için elbirliğiyle çaba göstereceğiz. 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hep birlikte daha güzel günler için çalışacağımıza inanarak, canla bala çaba göstermenizi bekliyor; daha aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğimize yürekten inanıyorum.” diye konuştu.

“Nevşehir için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” “Nevşehir için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz”

WhatsApp Image 2024-01-22 at 12.25.48

Kaynak: MEHMET GÜNAY