2023 Yılı Uluslararası Jeomorfoloji Bölgesel Konferansı sona erdi 2023 Yılı Uluslararası Jeomorfoloji Bölgesel Konferansı sona erdi

Başkan Harun Öcal ve Başkan Yardımcısı Yasin Dalkılıç beraberinde Üniversite Temsilciliği görevine atanan Prof. Dr. Seydi Battal Gazi Karakoç, üniversite temsil yardımcıları Arş.  Çiğdem Yalçın ve Öğretim Görevlisi İsmail Aras ile Rektör Aktekin’i ziyaret etti.

Rektör Aktekin’e yürüttükleri sendikal faaliyetler hakkında bilgi veren Öcal ve beraberindeki heyet, ayrıca üniversite görev yapan tüm akademik ve idari personelin özlük hakları başta olmak üzere istek ve taleplerinin karşılanmasına yönelik yürüttükleri objektif, hakkaniyetli çalışma ve desteklerinden dolayı Rektör Aktekin ve yönetimine teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Öcal ve beraberindeki heyete teşekkür eden Rektör Aktekin ise, hakkaniyet içerisinde tüm akademik ve idari personelin kanunlar ve imkânlar doğrultusunda özlük haklarını korumakla birlikte istek ve taleplerini karşılamaya büyük önem verdiklerini söyledi.  

Heyetle bir süre görüşen Rektör Aktekin ayrıca Üniversite Temsilciliği görevini üstlenen Karakoç ve yönetimine görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

1-674