Başarılı bir gelecek, iyi bir üniversite için “Altınyıldız Koleji”

Her sınıf kademesinde öğrencilerin başarıdan başarıya koştuğu bir eğitim kurumu olan Altınyıldız Eğitim Kurumları’nda 2022-2023 eğitim öğretim yılına yönelik 9. sınıf ve ara sınıf kayıtları büyük bir ilgi görüyor.

Başarılı bir gelecek, iyi bir üniversite için “Altınyıldız Koleji”

Altınyıldız Eğitim Kurumları, kurulduğu 1998 yılından bu yana Nevşehir halkının takdirini toplama başarısını gösterdi ve her yıl Türkiye dereceleri ile Nevşehir derecelerini elde etme istikrarını yakaladı.

Altınyıldız Eğitim Kurumları güçlü eğitim kadrosu ve öğrencilerine sunduğu çağdaş, ilkeli ve kendini sürekli yenileyen eğitim anlayışı ile 24 yıllık bir başarı öyküsü ortaya koymanın mutluluğunu yaşıyor.

Kayıtlara büyük ilgi gösteren öğrenci velilerine ve öğrencilere teşekkür eden Altınyıldız Fen ve Anadolu Liseleri, tecrübeli idareciler ve alanında uzman öğretmenlerin karınca misali çalışmaları, öğrencilerin ve velilerin gayretleri ile başarıların sürekliliğini sağlıyor.

Altınyıldız, güçlü başarılı öğretmen kadrosu, birbirinden başarılı öğrencileri ve mükemmel fiziki yapısıyla kaliteli ve çağdaş eğitim fırsatı sunuyor. 

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Nevşehir’in en kaliteli ve en başarılı özel okulu seçildi.

Okul idarecileri Altınyıldız Koleji’ne destek veren tüm Nevşehir halkına ve okul çalışanlarına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2022, 11:21

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93