NESİAD Gençler Kurulu Komitesi nisan ayı toplantısı, NESİAD Gençler Kurulu üyelerinin aktif katılımıyla ve Gençler Komitesi Başkanı Yaşar Ramazan Köybaşı'nın liderliğinde gerçekleşti.

NESİAD Başkanı Ertaş açılış konuşmasında, "Gençler Kurulu Komitemizin yaptığı toplantılar, derneğimizin genç üyelerimizin sesini duyurduğu, fikirlerini paylaştığı ve sektördeki yeniliklere katkı sağlaması açısından önemli bir toplantıdır. Bu tür toplantıların devam etmesi, NESİAD'ın güçlenmesi, sektöre ve şehrimize katkı sağlaması açısından büyük önem taşımaktadır." dedi.

Gençler Komitesi Başkanı Köybaşı da, "NESİAD Gençler Kurulu olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, üyelerimiz arasında iş birliğini güçlendirmek adına kararlı bir şekilde çalışıyoruz. Bu toplantıda alınan kararlar ve yapılan değerlendirmeler, derneğimizin geleceğe yönelik stratejilerinin belirlenmesinde önemli bir adım olmuştur." şeklinde konuştu.

Yapılan toplantıda, katılımcılar stratejik adımların yanı sıra sektördeki güncel konuları da masaya yatırdı.

Aşırı yağışlar buğdayda pas hastalığına neden oluyor Aşırı yağışlar buğdayda pas hastalığına neden oluyor

Toplantının ardından yapılan değerlendirmelerde, NESİAD Gençler Kurulu'nun sektördeki dinamizmini artırmaya yönelik kararlılığı ve iş birliği odaklı yaklaşımı vurgulandı.

NESİAD Gençler Kurulu üyeleri, gelecek dönemde de sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, üye işletmeler arasında iş birliğini güçlendirmek adına çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: RAVZA NUR BAYDEMİR