NESİAD Turizm Komitesi, Başkan Mustafa Ertaş ve Turizm Komitesi Başkanı Hamdi Dinler başkanlığında, turizmci Tolga Tosun’un ev sahipliğinde Museum Otel'de bir araya geldi. Toplantıda, sektördeki güncel gelişmeler ve iş birliği fırsatları ele alındı.

Nevşehir’de bugün vefat edenler (1 Mart 2024) Nevşehir’de bugün vefat edenler (1 Mart 2024)

NESİAD Başkanı Ertaş, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, "Turizm, bölgemizin ve ülkemizin ekonomisinde kritik bir rol oynuyor. NESİAD olarak, turizm komitemiz aracılığıyla sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, üyelerimizin bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmalarını sağlıyoruz." dedi.

SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER DEĞERLENDİRİLDİ

Toplantıda, turizm sektöründeki yenilikler, pazarlama stratejileri, sürdürülebilir turizm ve sektördeki mevcut zorluklar üzerine geniş bir değerlendirme yapıldı. Komite üyeleri, sektördeki en iyi uygulamaları paylaşma ve gelecekteki işbirliği olanaklarını değerlendirme fırsatı buldu.

Ev sahibi turizmci Tolga Tosun, gerçekleşen toplantının sektördeki paydaşlar arasında etkileşimi artırarak turizmin daha da güçlenmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlendiğini belirtti.

Toplantı, NESİAD Turizm Komitesi üyelerinin bir araya gelerek sektördeki önemli konuları ele alması ve işbirliği imkanlarını değerlendirmesi adına verimli bir platform sunarken, NESİAD'ın turizm sektöründeki önemli rolünü pekiştirmeye yönelik bir adım atıldı. 

WhatsApp Image 2024-01-19 at 10.14.24

Kaynak: HABER MERKEZİ