Ağca, gönül buluşmalarına devam ediyor

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, üniversiteli öğrencilerin ailelerine ziyaretler yaparak gönül buluşmalarına devam ediyor.

Ağca, gönül buluşmalarına devam ediyor

2018'de kurulan Genç Nevşehirliler Derneği, Ankara’da birlik, beraberlik ve dayanışma adına başlatmış olduğu samimi ortamı günden güne geliştirerek bugünlere geldi.

Ankara’da yüzlerce Nevşehirliyi bir araya getirerek sosyal sorumluluk projesi üreten ve gerçekleştiren Genç Nevşehirliler Derneği, tüm üniversiteli öğrencilerin ailelerine ziyaretler yaparak yeni bir büyümeye adım attı.

Dernek Başkanı Ziya Ağca, yaptığı açıklamada; “Geçen yıl ‘Yalnız değilsiniz! Biz varız!’ sloganıyla çıktığımız bu samimi birlikteliğimize üniversiteli öğrencilerimizle yeni bir heyecan kattık. Ankara’da kahvaltı, akşam yemekleri ve sosyal sorumluluk programlarında beraber olduğumuz genç öğrencilerimizin şimdi de aileleri ile tanışma ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Ailelerle buluşmalarımızda çok değerli velilerimiz şunları dile getiriyor. Evlatlarımıza maddi ve manevi anlamda destek olan hiç tanımadığımız lakin bizim toprağımızın insanlarının samimiyetle yaklaşmaları bizleri güvende hissettiriyor. Acaba yanlış yerde mi ve ya yanlış kişilerle mi diye düşündürmüyor. İlk defa büyük şehire gönderen aileler tereddütlerinin çok çok azaldığını ifade ediyorlar. Bu manada Dursun ailesine, Kuvvetli ailesine, Balcı ailesine, Toy ailesine ve Demirbağ ailesine bizlere göstermiş oldukları samimi ve gönülden muhabbetleri için teşekkür ederiz.” dedi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145