İl Müdürü Özdemir, öğrencilerle bir araya geldi

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Hacı Bektaş-ı Veli Yurdunda öğrencilerle bir araya geldi.

İl Müdürü Özdemir, öğrencilerle bir araya geldi

Nevşehir Hacı Bektaş-ı Veli öğrenci yurdunda öğrencilerle buluşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, sohbet havasında geçen söyleşide gençlerin sorularını yanıtlayarak onların hayallerini, projelerini ve Nevşehir’i konuştu.

İl Müdürü Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Nevşehir yurtlarında barınan öğrencilere yönelik dersleri dışında kalan serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri, bedensel, zihinsel ve kültürel yönden gelişmelerini sağlamak amacıyla sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler düzenlediklerini belirtti.

Özdemir; “İl Müdürlüğümüz, Nevşehir'e gelen her öğrenciyi kendi evlatları gibi görüp herkese eşit mesafede davranmaktadır. GSB Nevşehir yurtlarında kalan öğrencilerimizi kendi evlerindeymiş gibi ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Yurtlarımız sadece birer barınma mekânı olmanın dışında bir sosyal yaşam merkezidir. Sizlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanda faaliyetlerde bulunabilmeniz için gezi, kamp, şenlik, eğitsel kursların arttırılması gibi birçok faaliyet ve aktivite gerçekleştiriyoruz. Amacımız sizlerin eğitim hayatlarındaki başarı ve yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkararak Nevşehir’de kaldığınız süre içerisinde yaşamsal ihtiyaçlarınızın karşılanmasına katkı sağlamaktır.” dedi.

Toplantı sırasında gençleri bire bir dinleyen İl Müdürü Özdemir, gençlerden gelen görüş ve talepler üzerinde değerlendirmelerde bulunarak çözümler üretileceğini söyledi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145