Nevşehir Kızılay, Derinkuyu ve Tatlarin’de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştı

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi, Derinkuyu ve Tatlarin’de ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirdi.

Nevşehir Kızılay, Derinkuyu ve Tatlarin’de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştı

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi, Derinkuyu Belediyesi iş birliğiyle Derinkuyu ilçesinde 100 gıda kolisi, Tatlarin Belediyesi iş birliğiyle Tatlarin beldesinde 55 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirdi.

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi Ramazan ayında yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için büyük bir hızla çalışmaya devam ediyor. Kızılay gönüllülerinin ve belediye personelinin bulunduğu dağıtımda ev ev dolaşılıp gıda kolileri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Çalışmayla alakalı açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek; "Hayırseverlerimizin, şubemize bağışladığı gıda kolilerini, Mübarek Ramazan ayında Nevşehir'imizin her noktasına ulaştırmak, ihtiyaç sahibi ailelerimizin iftar ve sahur sofralarına bir nebzede olsa katkıda bulunmak adına hafta içi, hafta sonu ayırt etmeden gönüllülerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugün çalışmamızı Derinkuyu ve Tatlarin belediyelerinin iş birliğiyle gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ayrıca ilimizdeki tüm ilçe, belde ve köylere bağışçılarımızın destekleriyle Ramazan ayında gıda kolilerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93