Nevşehir genelinde yaşam kalitesini yükseltmek ve vatandaşların ihtiyaçlarına çözüm olacak faaliyetleri değerlendirme amacıyla birçok alanda yapılması gereken iyileştirmeler masaya yatırıldı.

Avanos’ta öğrendi Tokat’ta atölye açtı Avanos’ta öğrendi Tokat’ta atölye açtı

Toplantıya AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru ve ilgililer katıldı.

Toplantıda eğitim, sağlık, sosyal hizmetler, tarım, kültür ve turizm gibi çeşitli alanlarda yapılan çalışmaların daha da verimli hale getirilmesi konuları değerlendirildi.

Milletvekili Özgün toplantıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İlimiz genelinde yaşam kalitesini daha da yükseltmek için eğitim, sağlık, sosyal hizmetler, tarım, kültür, turizm alanlarında verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Nevşehir için çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Milletvekili Çalışkan da, altyapı çalışmalarını incelediklerini ve vatandaşların ihtiyaçlarına odaklanarak çözüm üretmeye kararlı olduklarını belirterek, “Halkımızın geri bildirimleri gelecekteki projelerimizi şekillendirecek nitelikteydi. Bölgenin kalkınması ve yaşam standartlarının yükseltilmesi için çaba göstereceğiz. Hep birlikte Nevşehir için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi. 

Kaynak: RAVZA NUR BAYDEMİR