İHH “iyilik” adına kapı kapı geziyor İHH “iyilik” adına kapı kapı geziyor

Ziyaret kapsamında, NTSO Meclis Başkanı Öbekli, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Habil Uluer, Meclis Başkan Yardımcıları Ali Akkoç, Necdet Civelek, Meclis Katip Üyesi Mustafa Şen, Genel Sekreter İbrahim Akgür ile bir araya gelen KOSGEB Başkanı İbrahimcioğlu, şehir ve bölgenin ekonomik durumu hakkında istişarelerde bulunarak sanayicilerin ve iş dünyasının talep ve beklentileri hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Öbekli, “KOSGEB, en önemli paydaş kurumlarımızdan biridir. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, işletmelerimizin rekabet gücünü artırmak, inovasyonu teşvik etmek ve sürdürülebilir büyümelerini desteklemek adına önemli bir rol oynamaktadır. ” dedi.

İbrahimcioğlu ise, “KOSGEB olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. İşletmelerinize fayda sağlayacak desteklerinizi sürdüreceğiz. Sizlerden de gelen talepler doğrultusunda bir yol haritası çizerek ilerlemek her zaman bizim için önemli.” diye konuştu.

Sanayicilerden gelen talep ve beklentiler hakkında bilgiler paylaşan Öbekli, ziyaretlerinden dolayı KOSGEB heyetine teşekkür etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ