NEVÜ Lisansüstü Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinin 9. maddesi uyarınca yatay geçiş yoluyla Anabilim Dallarına yüksek lisans ve doktora öğrencilerini kabul edecek.

NEVÜ Turizm Araştırmaları Enstitüsü 2023- 2024 Eğitim-Öğretim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için; Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans Programına 30, Doktora Programına 25 olmak üzere toplam 55 lisansüstü öğrenci, Turizm Rehberliği Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans Programına 16, Doktora Programına 13 olmak üzere toplam 29 lisansüstü öğrenci, Turizm İşletmeciliği Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans Programına 17, Doktora Programına 17 olmak üzere toplam 34 lisansüstü öğrenci, İnanç Turizmi Anabilim Dalı (Disiplinlerarası) Tezli Yüksek Lisans Programına ise 16 lisansüstü öğrenci alacak. 

Turizm Araştırmaları Enstitüsü ilanında belirtilen doktora ve yüksek lisans programları için öğrenciler başvurularını https://ubys.nevsehir.edu.tr/AIS/ApplicationForms/Home/Index?apptype=2 adresi üzerinden çevrim içi olarak 14 -23 Ağustos tarihlerinde, yabancı uyruklu öğrenciler ise başvurularını https://ubys.nevsehir.edu.tr/AIS/ApplicationForms/Home/Index?apptype=2 adresi üzerinden 14-23 Ağustos tarihlerinde çevrim içi olarak yapılacak.

Avanos Kaymakamı Gölbaşı’ndan Rektör Aktekin’e ziyaret Avanos Kaymakamı Gölbaşı’ndan Rektör Aktekin’e ziyaret

Turizm Araştırmaları Enstitüsü 2023-2024 eğitim - öğretim yılı güz yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alım İlanına https://tae.nevsehir.edu.tr/tr/39801 ulaşılabiliniyor.

NEVÜ doktora ve yüksek lisans öğrencileri alacak (1)

Kaynak: HABER MERKEZİ