Eğitim-Bir-Sen Başkanı ve üniversite heyetinden Rektör Aktekin’e ziyaret Eğitim-Bir-Sen Başkanı ve üniversite heyetinden Rektör Aktekin’e ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Ulusal Staj Programı kapsamında farklı üniversitelerin psikoloji, bilgisayar programcılığı, bilgisayar mühendisliği, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, antrenörlük ve grafik tasarımı bölümlerinden gelerek NEVÜ’de staj yapan 14 öğrenciye yönelik değerlendirme toplantısı yapıldı.

NEVÜ Kariyer Planlama Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Toprak Keskin başkanlığında ve Kariyer Merkezi Danışma Kurul Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Erhan Işıkdemir’in de yer aldığı toplantıda öğrenciler, staj sürecine dair deneyimlerini aktardı.

Staj süreçlerinin oldukça olumlu geçtiğini ve kendilerine sunulan imkanlardan da oldukça memnun olduklarını ifade eden öğrenciler, NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve yönetimi başta olmak üzere tüm akademik ve idari personele teşekkür etti. 

Staj programlarının öğrencilerin akademik bilgilerini pratik deneyimle birleştiren en önemli adımlardan biri olduğuna değinen Dr. Öğr. Üyesi Keskin ise, bu sürecin öğrencilerin mesleki gelişimlerine büyük katkı sağlayacağı gibi gelecekteki kariyer yollarını da aydınlatacağını söyledi.