NEVÜ Rektörü Aktekin’in Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezini ziyaretinde Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Deviren, Merkez Başhekimi ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Murat İçen, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Işınsu Alkan, Merkez Müdürü Yalçın Şahin ile fakülte öğretim üyeleri karşıladı.

“SEKİZ FARKLI ANABİLİM DALINDA VATANDAŞA HİZMET”

Rektör Aktekin’den Kastamonu Üniversitesi Rektörü Topal’a ziyaret Rektör Aktekin’den Kastamonu Üniversitesi Rektörü Topal’a ziyaret

Merkezde incelemelerde bulunan Rektör Aktekin’e yürüttükleri çalışmalar ve vatandaşa sunulan hizmetler hakkında bilgi veren Fakülte Dekanı Deviren, merkeze açıldığı günden bu yana 569 hastanın kabulüyle birlikte 2 binden fazla invaziv ve cerrahi işlemin yapıldığını söyledi.

Deviren ayrıca Merkezde ağız, diş ve çene radyolojisi, pedodonti, endodonti, restoratif diş tedavisi, periodontoloji, ortodonti, protetik diş tedavisi ve ağız, diş çene cerrahisi olmak üzere sekiz farklı anabilim dalında vatandaşlara tedavi hizmetlerinde bulunduklarını sözlerine ekledi. 

Merkezde tedavi hizmeti alan hastalarla da sohbet eden Aktekin, yapımı devam eden Diş Hekimliği Fakültesi ve hastane binasının tamamlanması ile birlikte vatandaşlara sunulan ağız ve diş sağlığı tedavisi hizmetlerinin kalitesini nitelik ve nicelik olarak yükseltmeyi hedeflediklerini söyledi.

NEVÜ Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezinin kendilerine sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesinden, diğer illere sevklerinin olmaması ve hızlı hizmet alabildikleri için mutlu olduklarını belirten hasta ve hasta yakınları, şehre ve kendilerine güzel bir hizmet kazandırdıkları için Rektör Aktekin ve yönetimine teşekkür etti. 

06-902-42

Kaynak: HABER MERKEZİ