Rektör Aktekin, üniversitenin değişik birimlerinde uzun yıllar görevlerde bulunduktan sonra Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Sekreterliği görevinden emekliye ayrılan Hatice Topaçlı’yı makamında kabul etti.

Topaçlı’ya bundan sonraki hayatlarında sağlık, huzur ve mutluluk dileyen Rektör Aktekin, “Biz üniversite olarak akademik, idari personelimiz ve öğrencilerimizle birlikte büyük bir aileyiz. Bu bağlamda üniversitemizin sosyal, kültürel, fiziki ve bilimsel anlamda hızla büyüyüp gelişmesinin her safhasında sizlerin ve aramızda olmayan bütün herkesin büyük emeği ve katkıları bulunmakta.

Rektör Aktekin 2024-ALES/1’e girecek adaylara başarılar diledi Rektör Aktekin 2024-ALES/1’e girecek adaylara başarılar diledi

Bugüne kadar başta saygı olmak üzere hoşgörü ve özveri ile üniversitemize verdiğiniz hizmetlerden ötürü sizlere şahsım ve üniversitem adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca emekliliğinizle başlayacak olan bundan sonraki yaşamınızda da aileniz başta olmak üzere tüm sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu ve güzel günler geçirmenizi temenni ediyorum” diye konuştu.

Rektör Aktekin daha sonra emekliliğe ayrılan Topaçlı’ya plaket takdiminde bulundu. HABER MERKEZİ

Kaynak: HABER MERKEZİ