Başkan Çiftci’den Vali Fidan’a ziyaret Başkan Çiftci’den Vali Fidan’a ziyaret

Belediye başkan adayı Savran, emeklilere yönelik destekler ve Benim Şehrim Benim Fikrim projelerinin ardından yeni bir projesini daha paylaştı.

Savran, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında Nevşehir Belediyesi’nde Evde Sağlık, Evde Bakım ve Evde Rehabilitasyon Projesi’ni hayata geçireceğini duyurdu.

Nevşehir Belediyesi çatısı altında ihtiyaç sahibi, engelli ve yaşlılara yönelik devam eden hizmet ve destekleri yeni dönemde de artırarak sosyal belediyeciliğin bütün gerekliliklerini yerine getireceklerini ifade eden Savran, Nevşehir’de yaşayan hasta veya bakıma muhtaç bireylerin ve yakınlarının, yaşadıkları ortamda, sağlık, bakım ve rehabilitasyon gereksinimlerinin karşılanması için gerekli tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi.

Hayata geçirecekleri proje ile yaşlı, engelli, bakabilecek bir yakını olmayan, maddi geliri az veya yetersiz olan kişilere ulaşıp, dost elini uzatacaklarını anlatan Savran, projenin detaylarını önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği proje tanıtım toplantısında açıklayacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ