Nevşehir Belediyespor yönetiminden Barış Durgun’a ziyaret

Nevşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Esat Özaltın ve yönetim kurulu üyesi Muhammed Fevzi Aygün, Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Barış Durgun’u makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Nevşehir Belediyespor yönetiminden Barış Durgun’a ziyaret

Nevşehir Belediyespor heyeti HSK tarafından atanan Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Barış Durgun’u yeni görevinden dolayı tebrik ederek hafta sonu oynanacak olan Nevşehir Belediyespor – Diyarbekirspor A.Ş. maçına davet ettiler.

Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Barış Durgun ise Nevşehir'de görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretlerinden ötürü Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın ve yönetim kurulu üyesi Muhammed Fevzi Aygün’e teşekkür ederek 3. Lig 1. Gurupta mücadele eden kırmızı beyazlı ekibe başarılar diledi.

Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Esat Özaltın ve yönetim kurulu üyesi Muhammed Fevzi Aygün, Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Barış Durgun’a üzerinde ismi yazılı 50 numaralı Nevşehir Belediyespor formasını hediye etti.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner138

banner137