Yüksel Babaoğlu’ndan Nevşehir Belediyespor’a 100 bin TL destek

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkan Adayı, iş insanı Yüksel Babaoğlu, Nevşehir Belediyespor’a 100 Bin TL bağışta bulundu.

Yüksel Babaoğlu’ndan Nevşehir Belediyespor’a 100 bin TL destek

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran’ın, kulüpteki son gelişmeleri değerlendirdiği basın toplantısında Nevşehir Belediyespor’a yaptığı destek çağrısına ilk cevap iş insanı Yüksel Babaoğlu’ndan geldi. 

Babaoğlu yaptığı açıklama ile kırmızı beyazlı kulübe 100 Bin TL bağışta bulunduğunu açıkladı. 

Babaoğlu, “Yıllardır varlığıyla gururlandığımız Nevşehir Belediye spor bu şehrin en önemli markalarından biridir. Bu markaya sahip çıkmak ise bu şehrin ekmeğini yiyen, Nevşehirliyim diyen herkesin görevidir. Kimsenin bu görevden, bu sorumluluktan kaçmak gibi bir lüksü olamaz. Kalbi bu şehir için atan herkesi bu şehrin takımına sahip çıkmaya davet ediyorum. Bu noktada ellerini taşın altına koyan Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Kulüp Başkanı Nafiz Dirikoç ve kulüp yöneticilerini kutluyorum. Ben de bu şehrin bir evladı olarak takımımızın içinde bulunduğu duruma duyarsız kalamazdım. Yüksel Babaoğlu olarak Nevşehir Belediyespor’ a 100 bin lira destek oluyorum” diye konuştu.

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER