Yaşanan büyük felaket sadece o bölgeyi değil, Ülke olarak herkesi derinden sarstığını dile getiren SMMMO Odası Başkanı Filiz Sayın, “Öncelikle milletimizin başı sağ olsun. Yaralılarımıza ve milletimize büyük geçmiş olsun. Canlarını kaybeden meslektaşlarımızın ve vatandaşlarımızın aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz.” dedi.

Uçhisar Belediyesi deprem bölgesindeki çalışmalarını sürdürüyor Uçhisar Belediyesi deprem bölgesindeki çalışmalarını sürdürüyor

Yaşanan deprem felaketinden dolayı her yıl kutlanan 1-7 Mart Muhasebe Haftası etkinliklerini iptal etme kararı aldıklarını söyleyen Sayın, “Nevşehir SMMMO ve üst birliğimiz Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB), bu büyük felaketin yaralarını sarmak için imkânları ölçüsünde çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Dayanışma ile yaralarımızı birlikte saracağız. Muhasebe Haftamızda acımız büyük, içimiz buruk ama el eleyiz, yürek yüreğeyiz. Bir daha böylesi felaketler yaşamamak en büyük temennimizdir. Ülkece içinde bulunduğumuz bu zor durumlardan birlik ve beraberlik ile daha da güçlü bir şekilde üstesinden geleceğimize eminiz. Bu felaketlerin son bulmasını temenni eder, Şahsım ve kurullarım adına hayatını kaybeden meslektaşlarımıza, vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim.” diye konuştu.