Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir başkanlığında, Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Fatma Nihan Adıyaman, kurum personelleri ve antrenörlerin katılımıyla, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın kutlama programı hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

Nevşehir Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda bayram etkinliklerinin düzenlenmesi, spor müsabakaları, törenler ve diğer kutlama etkinlikleri için yapılacak hazırlıklar masaya yatırıldı.

Vali Fidan encümen olarak seçildi Vali Fidan encümen olarak seçildi

Müdür Özdemir, toplantıda yaptığı açıklamada, 19 Mayıs'ın Türk gençliğinin özgürlük ve bağımsızlık mücadelesinin önemli bir simgesi olduğunu vurgulayarak, bu anlamlı günü en güzel şekilde kutlamak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirtti.

Şube Müdürü Fatma Nihan Adıyaman ise, kutlama programının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için tüm ekip olarak birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını dile getirdi.

Adıyaman, gençlerin ve sporcuların heyecanına ortak olacakları bir kutlama programı hazırlamak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Toplantı, fikir alışverişi ve karşılıklı görüş alışverişiyle sona erdi. Hazırlık çalışmalarının titizlikle sürdürüleceği belirtilirken, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın coşkuyla kutlanacağı vurgulandı.

Img 8980

Kaynak: HABER MERKEZİ