Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Ankara’da düzenlenen 79. Genel Kurulu’na Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı, genel kurul delegeleri Ali Aslan, Yücel Erdoğan, Resul Yener ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan katılım sağladı.

NTB’den yapılan açıklamaya göre, TOBB 79. Genel Kurulu Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, Ankara’da TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

ALİ ASLAN HİZMET ŞEREF BELGESİ ALDI

TOBB 79. Genel Kurulu kapsamında gerçekleştirilen törende, NTB Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB delegesi Ali Aslan’a ‘Hizmet Şeref Belgesi’ verildi. Aslan, ‘Hizmet Şeref Belgesi’ni düzenlenen törende TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile NTB Başkanı İbrahim Salaş’ın elinden aldı.

Genel Kurul Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni sonrası Türkiye’nin yerli ve milli otomobili “Togg”un çekilişi yapıldı.

NTB adına kura çekilişini gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 203 nolu Togg’u Nevşehir Ticaret Borsası’na kazandırdı. Genel Kurulda Togg’un tamamlanan işlemlerinin ardından 203. çekiliş sıra numarasına göre teslim edileceği bilgisi verildi.

SALAŞ: “ŞEHRİMİZE, ÜYELERİMİZE VE BORSAMIZA HAYIRLI OLSUN”

Kura sonrası açıklamalarda bulunan NTB Başkanı Salaş; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Togg çekilişine katıldık. Türkiye’mizin 100. Yılında 203 numaralı kurayı çektik. Şehrimize, üyelerimize ve Borsamıza hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

NTB Başkanı İbrahim Salaş; “TOBB Genel Kurulu’na tek aday olarak seçimlere giden Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na her zaman olduğu gibi bu dönemde de Borsamız olarak desteklediğimizi, bundan sonra da kalıcı eserleri hep birlikte gerçekleştirerek, bölgemize ve ülkemize katmaya değer oluşturmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda Sayın Hisarcıklıoğlu’na ve oluşacak yeni Yönetim Kurulu’na şimdiden başarılar dilerim.” diye konuştu. BÜLTEN

3-1944-1435-115

Editör: İsmail Irmak