Vali Fidan GAMER ve AFAD çalışmaları hakkında brifing aldı Vali Fidan GAMER ve AFAD çalışmaları hakkında brifing aldı

AHİKA tarafından hazırlanan ve 21 Ağustos’ta başvuruları alınmaya başlanan "Shape Your Future with AHİKA" Projesi Açılış ve Bilgilendirme toplantısı AHİKA Konferans Salonunda yapıldı.

Gerçekleştirilen toplantıya, İŞKUR Nevşehir İl Müdürü Şinasi İnanıcı, KOSGEB Nevşehir İl Müdürü Ali Usta, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Halit Açar, Anadolu Sıcak Hava Balon İşletmecileri Derneği (ASBİD) Başkanı Mehmet Halis Aydoğan, Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Kalite Ve Stratejik Planlama Dairesi Daire Başkanı Ramazan Temel ve AHİKA Genel Sekreteri Bekir Varol ve proje başvuru adayları katıldı.

Açılış konuşmaları ile başlayan toplantı, proje hakkında detaylı bilgilendirme sunumu ile devam edip, adaylar ile yapılan soru - cevap kısmı ile tamamlandı.

15 Eylül saat 17:00’a kadar devam edecek başvuruların sonuçları 27 Eylül tarihinde www.ahika.gov.tr ve shapeyourfuturewithahika instagram hesabında duyurulacak.

Başvurusu kabul edilen adaylar temel değerlendirme sınavına (Türkçe, Matematik, İngilizce) tâbi tutulacak olup sınav yeri ve giriş bilgileri yine aynı adresler üzerinden duyurulacaktır.

DSC00021

Kaynak: HABER MERKEZİ