AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı, Teşkilat Başkanı Necati Yurtbilir, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Efza Nur Türkdönmez, Seçim İşleri Başkanı Ufuk Aydın, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Beyza Nur Üner, ÜNİAK Başkanı Halit Özgümüş ve Başkan Yardımcısı Safiye Mumyapan’ın yer aldığı heyet, Rektör Aktekin’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerinde yürüttükleri çalışmalar ve faaliyetler hakkında Rektör Aktekin’e bilgi veren heyet,  gençlerin eğitim-öğretimleri ile birlikte kendilerini geliştirecek sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve diğer alanlarda vermiş oldukları desteklerinden dolayı Rektör Aktekin ve yönetimine teşekkür etti.

Avanos Kaymakamı Gölbaşı’ndan Rektör Aktekin’e ziyaret Avanos Kaymakamı Gölbaşı’ndan Rektör Aktekin’e ziyaret

Ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür eden Rektör Aktekin ise geleceğin teminatı olan gençlerin eğitimleriyle birlikte kendilerinin talep ve önerilerini her daim önemsediklerini söyledi.

Aktekin, “Öğrenci ve kalite odaklı eğitim-öğretim anlayışına sahip üniversite olarak gençlerimizin en iyi şekilde eğitimlerini tamamlamaları, milletimize, devletimize ve tüm insanlığa yararlı birer bireyler olmaları için çalışıyoruz. Bu bağlamda gençlerimizin her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Rektör Aktekin daha sonra heyet ile bir süre görüştü.

WhatsApp Image 2023-08-07 at 17.29.09 (1)