Başkan Yiğitarslan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, parti içerisinde alınan ortak kararla AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığı görevinden ayrıldığını açıkladı.

Göreve getirildiği 14 Kasım 2019 tarihinden beri canla başla mücadele verdiğini belirten Yiğitarslan, “Genel seçimde ilimizde mahalle mahalle, belde belde, köy köy, hane hane hemşehrilerimizin gönlüne dokunmak için gayret sarfettik. Hamdolsun hem yerelde hem de genelde çalışmalarımızın başarısını gördük, sizlerin teveccühünü alarak şeref duyduk. Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda bugün itibariyle ayrılıyorum.” şeklinde konuştu.

Adnan Doğu yeniden MHP İl Başkanı seçildi Adnan Doğu yeniden MHP İl Başkanı seçildi

“NEVŞEHİR’İN REFAHI İÇİN GAYRETLE ÇALIŞTIK”

Yiğitarslan görev yaptığı süre boyunca, Nevşehir’in refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdiğini söyleyerek, “Hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini benden esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, il başkanımıza ve önceki dönem il başkanlarımıza, milletvekillerimize ve önceki dönem milletvekillerimize, belediye başkanımıza, il genel meclis başkanımıza ve kadın, gençlik teşkilatımız ve AK Parti teşkilatımızın her kademesine, özellikle Nevşehir Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerime ve belde, mahalle, köy başkanlarım ve teşkilatlarıma tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum.

AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince Nevşehir’imize taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.” dedi.