Avanos’ta öğrendi Tokat’ta atölye açtı Avanos’ta öğrendi Tokat’ta atölye açtı

Akdeniz’de yaşayan ve geçtiğimiz yıl Ağustos ayı içinde Akdeniz Belediyesi Evlendirme Memurluğunda resmi nikâh kıyarak, dünya evine giren çiftlere, Akdeniz Belediyesi tarafından özel bir sürpriz yapıldı.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, belediye evlendirme dairesinde nikâh kıyan 16 çifte, evlilik yıldönümlerinde Kapadokya gezisi hediye etti.

EVLİLİK YILDÖNÜMLERİNİ KAPADOKYA'YI GEZEREK KUTLADILAR

Kapadokya'nın kültürel ve doğal güzellikleri eşliğinde evlilik yıldönümlerini kutlayan çiftler Güvercinlik, Avanos, Seyir Tepesi, Asmalı Konak, Uçhisar Kalesi gibi tarihi ve turistik mekânlarını gezdi.  Evlilik yıldönümleri için hazırlanan sürpriz karşısında çok sevinen ve mutlu olan çiftler, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak ve müdürlük personeline teşekkür etti.

“BİZLER İÇİN ÇOK ANLAMLI VE GÜZEL BİR HAREKET OLDU”

Akdeniz Belediyesi tarafından gerçekleştirilen sürprizi çok anlamlı ve güzel bulduklarını kaydeden Serhat Ölmez, “Şu an Uçhisar Kalesi’ndeyiz ve çok güzel bir gün geçiriyoruz. Buradan daha farklı güzel yerlere gideceğiz. Belediyemize bu konuda çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel, çok anlamlı ve düşünceli bir hareket oldu. Eşimle beraber bu güzel yerleri gezme şansım oldu. Başkanımıza ve personeline teşekkür ediyorum.” dedi.

l2982023102032442