Mezuniyet programına Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Özaltın, Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Seyrani İpek, Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Özkan Kılınç, Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Ahmet Ünal, Altınyıldız Koleji Anaokulu Müdürü Sayın Hülya Çete ve Altınyıldız Koleji Kreş Müdürü Hande Özaltın katıldı.

Program Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş bütün şehitlerin ve gazilerin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklâl Marşı’yla başlayıp Fen Lisesi mezunlarımızdan Semih Çelikel’in Bayrak şiirini okumasıyla devam etti.

Programda 2024 MSÜ sınav sonuçlarına göre Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerinden Nevşehir 1-2-3-4-5-6.sına ve Türkiye geneli ilk 10 bin’e giren 23 mezun öğrenciye başarı plaketleri Vali Fidan ve Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Özkan Kılınç tarafından verildi.

Altınyıldız Koleji Fen Lisesi öğrencilerinden Hüseyin Berkay Ergin genel Nevşehir 1.si Türkiye 117.si, eşit ağırlık Nevşehir 1.si Türkiye 139.su, sözel Nevşehir 1.si Türkiye 146.sı ve sayısal Nevşehir 2.si Türkiye 152.si oldu. Can Sei Keçeci genel Nevşehir 2.si Türkiye 214.sü, eşit ağırlık Nevşehir 2.si Türkiye 235.si, sözel Nevşehir 2.si Türkiye 288.si ve sayısal Nevşehir 3.sü Türkiye 170.si oldu. Elif Döşeyen sayısal Nevşehir 4.sü Türkiye 282.si, eşit ağırlık Türkiye 712.si, sözel Türkiye 1782.si, genel Türkiye 569.su oldu. Sueda Andıç ise Genel Nevşehir 4.sü Türkiye 360.sı, Sözel Nevşehir 4.sü Türkiye 625.si, eşit ağırlık Nevşehir 5.si Türkiye 415.si, sayısal Nevşehir 5.si Türkiye 320.si oldu. Rana Kara da eşit ağırlık Nevşehir 4.sü Türkiye 390.sı, genel Nevşehir 5.si Türkiye 432.si, sayısal Nevşehir 6.sı Türkiye 563.sü oldu.

Bağımsız Tüketici Değerlendirmeleri “2020-2021, 2021-2022,2023-2024 En İyi Özel Okul” hizmet kategorisi değerlendirmeleri sonucunda dört yıl üst üste Nevşehir’in en iyi özel okulu seçilen Altınyıldız Koleji müdür, müdür yardımcıları ve öğretmenlerine plaketlerini Müdür Yazıcı, Ragıp Özaltın ve Emre Özaltın takdim etti.

Altınyıldız Koleji Fen Lisesi birincisi Elif Azra Karakoç ve Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi birincisi Elif Karaca’ya birincilik plaketlerini, diplomalarını ve altın ödüllerini Vali Fidan, Ragıp Özaltın, İpek verdi.

2023-2024 eğitim-öğretim yılı sonunda Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesinden mezun olan öğrenciler, diplomalarını okul idarecileri ve öğretmenleri tarafından aldı. Diploma töreninin ardından kep atan mezunlar ve aileleri büyük bir heyecan ve mutluluk yaşadı.

AK Parti’de video konferansla bayramlaşma yapıldı AK Parti’de video konferansla bayramlaşma yapıldı

Başarılı ve istikrarlı yönetimiyle, çağdaş eğitim anlayışıyla, sürekli başarıyı ve kaliteyi ilke edinen Altınyıldız Eğitim Kurumları, eğitimde ekol bir kurum haline geldi. Başarıları, imkânları ve her geçen gün daha da gelişen okul kampüsüyle Altınyıldız Koleji, eğitimde Türkiye’nin hiç sönmeyen yıldızı oldu.

Okul idarecileri, “Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak yarınların güçlü ve büyük Türkiye’sine aklı, ilmi, düşüncesi ve kalemi ile imza atacak sevgili gençlerimizi yetiştirmenin kıvancını yaşıyoruz. Çıktığımız bu yolda bizimle birlikte yürüyen değerli öğrencilerimizi tanımış olmaktan gurur duyuyor sağlık, mutluluk ve başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz.” İfadelerine yer verdi. 

15-117-1116-1604-2363-332

Kaynak: BÜLTEN