Dünyaya getirdiği evladını özveri ile büyüten, iyiye, doğruya güzele yönlendirerek hayata hazırlayan, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerin bu anlamlı günde yalnız bırakmayan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3.sınıf öğrencileri muhteşem bir programla annelerini ve diğer konukları duygulandırdı.

İl Müdürü Açar, Başkan Güneş’i ziyaret etti  İl Müdürü Açar, Başkan Güneş’i ziyaret etti 

Altınyıldız İlköğretim 3.sınıf öğrencileri tarafından yapılan programa veliler yoğun katılım sağladı.

Halk oyunları gösterisi, drama, modern dans, oratoryo ve İngilizce-Türkçe şarkılar sunan öğrencilere program sonunda öğretmenlerin madalya hediye etmesiyle sona erdi.

Program sonunda OKul Müdürü Ahmet Ünal yaptığı konuşmada, programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenleri Levent Yağmuroğlu, Sebahattin Ünsal, Şerife İlhan, Tülin Pak, Nermin Kayseri, Kübra Özdoğan, İngilizce öğretmeni Fatma Yedier, drama öğretmeni Gülbahar Yarılı, halk oyunları öğretmeni Kübra Ekici resim öğretmeni Hatice Abalı ve müzik öğretmeni Ömer Küçük ‘e teşekkür etti.

Ünal, dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerin ve yüreğinde evlat acısı taşıyan şehit annelerinin Anneler Günü’nü kutladı.

Okul idarecileri, öğrencileri hazırlamış oldukları programdan dolayı teşekkür ederek, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. HABER MERKEZİ 

7-608-375-1051-481