Yaşam Alanlarını Güzelleştirecek Antre ve Hol Mobilyaları Nelerdir?

Antre hol mobilyaları, ev mobilyaları kategorisinde geniş bir alanı kapsar. Bu ürünler; portmanto, dresuar, ayakkabılık, askılık gibi pek çok mobilyayı içerir. İşlevsel özellikleri ve şık tasarımları ile kullanıcı için evin girişinde etkileyici bir görünüm yaratır. Ürün çeşitliliğinin fazla olması her eve uygun ürünün kolaylıkla bulunabilmesi sağlar. İşlevsel özellikleri ile kullanıcı için kolaylık sağlayarak aynı zamanda düzenli ve hoş bir görüntü sağlar.

●     Antre ve holde kullanabileceğiniz, ceketlerinizi, montlarınızı ve ayakkabılarınızı içerisindeki raf ve askı aparatlarını kullanarak yerleştirebileceğiniz portmanto ürün modelleri olacaktır. Bu ürünlerin tasarım açısından kapaklı veya kapaksız dolap modelleri bulunur. Bu ürünler arasından, isteğinize göre tercih yapabilirsiniz.

●     Ayakkabılarınızı ayrı bir şekilde yerleştirmek ve depolamak istiyorsanız ayakkabılıkları kullanabilir, raflarına ayakkabınızı yerleştirerek hem düzenli bir görüntü hem de ihtiyacınız olan ayakkabıyı kolaylıkla bulmanızı sağlayacaktır. Farklı tasarımlara ve renklere sahip olan ayakkabılık modelleri, ister kapaksız isterseniz kapaklı dolap modelleri ile tercihinize uygun modeli bulmanızı sağlar.

●     Ceketlerinizi ve montlarınızı ayrı bir şekilde asabileceğiniz askılık modelleri de küçük bir alana sahipseniz tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır.

●     Antre ve hollerde tercih edebileceğiniz bir diğer ürün modeli de evden çıkarken yanınıza almanız gereken eşyalarını saklayabileceğiniz çekmeye sahip dresuar modelleridir. Küçük ve her zaman ihtiyacınız olan eşyaların saklanması için ideal mobilya tercihlerindendir. Dresuarların üst kısmında ayna kullanabilir, bu sayede alanın da daha geniş gözükmesini sağlayabilirsiniz. Alanı olduğunda geniş göstermek için ayna kullanılabilirken, aydınlık göstermek için de uygun aydınlatma seçenekleri kullanabilirsiniz.

●     Aydınlatma seçeneği olarak kullanılabilecek ürünlerden biri olan antre ve hol avizeleri aydınlık bir görüntü sağlayarak, girişte karanlık bir görüntüye neden olmaz. Sizler için işlevsel özellikleri ile kolaylık sağlayan, görüntüleri ile göz dolduran bu mobilyalar evinizin girişinde etkileyici izlenim bırakacaktır.

Antre Hol Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Antre ve hol dekorasyonu konusunda bütünlüğü sağlamak istiyorsanız mobilyaların renk ve yapı malzemelerinin benzer özellikte olmasını göz önünde bulundurmanız gerekir. Mobilyaların birbiriyle uyumlu olması evinizin girişinde bütünlüğü sağlarken şık bir görünüm de sizlere sunar.

Antre ve hol için kullanılacak mobilyaların duvar renkleri ile uyumlu olmasına özen göstermek gerekir. Örneğin ahşap rengin hakim olduğu mobilyalardan yana tercihinizi kullandıysanız ve doğal bir ortam yaratmak istiyorsanız antre ve hal duvarlarında beyaz veya krem rengi kullanabilirsiniz. Hatta duvar boyamak ile uğraşmayarak, kullanacağınız mobilyalara uygun duvar kağıdı uygulaması yaparak şık ve modern bir görünümü sağlayabilirsiniz.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus da uygun ölçülerde mobilya seçimi yapılması gerektiğidir. Evinizin girişinde bütün alanı kaplayan bir mobilyanın olması alanın dar ve basık bir görünüme sahip olmasına neden olur. O yüzden antre ve holünüzün boyutlarına uygun tercih yapmak önemlidir.

Ortahisar'da bir ilk daha: GES için imzalar atıldı Ortahisar'da bir ilk daha: GES için imzalar atıldı

Antre ve Hollerinizi İşlevsel Bir Alana Dönüştürmek için Koçtaş Yanınızda!

Antre ve holünüz için gerekli olan tüm eşyaları kolaylıkla bulabileceğiniz Koçtaş, geniş ürün yelpazesi ile sizlere hayalinizdeki dekorasyonu sağlamanızda yardımcı olur. Birbirinden farklı model ve ürün çeşitliliği arasında aradığınız ürünü kolayca bulmak için hemen Koçtaş'a uğrayabilir; şık bir görünüme kapı aralayabilirsiniz.

antrevehol2