Kayınpeder ve damat arasında kavga: 3 yaralı Kayınpeder ve damat arasında kavga: 3 yaralı

Başkan Arı, Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve turizm sektöründeki konaklama tesisleri için terlik, şampuan, sabun ve saç kremi gibi buklet ürünlerin üretiminin gerçekleştirildiği Nissa Buklet Fabrikasını gezdi.

Fabrikanın üretim tesislerinde incelemelerde bulunarak çalışanlarla bir süre sohbet eden ve bilgiler alan Başkan Arı çalışanlara kolaylıklar diledi.

İlk döneminde hizmete soktuğu fabrikanın şehrin istihdamına ve ekonomisine katkı sağlaması açısında oldukça önemli olduğunu kaydeden Başkan Arı, yeniden göreve gelmesinin ardından fabrikaya kazandırılan yeni makineler sayesinde ürün çeşitliliğini de arttırdıklarını ifade ederek, fabrikanın yeni yatırımlarla önümüzdeki süreçte daha da büyüyeceğini söyledi.

Arı, Kapadokya bölgesinde turizm sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmelerinin yöneticilerini, buklet ürünlerini buradan almaya davet etti.

Başkan Arı’ya Nissa Buklet Fabrikasındaki incelemeleri sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çöler, Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Belediye Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Berber ve fabrika yöneticileri eşlik etti.

Whatsapp Image 2024 06 11 At 13.40.48 (1)Whatsapp Image 2024 06 11 At 13.40.48Whatsapp Image 2024 06 11 At 13.40.48 (2)

Kaynak: BÜLTEN