Başkan Sarıtaş, mesajında, bayramların, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerden biri olduğunu belirterek, şunları ifadeleri kullandı:

“31 Mart 2024 Mahalli idareler Genel Seçimleri sonrası ilçemizin teveccühü ile Avanos Belediye Başkanı olarak seçilmenin haklı gururu ve mutluluğu ile sizden aldığım vekâletin sorumluluğu ile hem içimizde hem ülkemizde bir bayramı karşılıyoruz. 

Muhterem Avanos halkımızla önemli bir dini bayramı kutlamanın mutluluğu ve huzuru içindeyiz. Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ve güzel ilçemiz Avanos’un her zaman hak ettiği yerde güçlü kalması; milletimizin ilelebet mutlu ve huzurlu olması, dini ve milli bayramların kutlanması ve yaşanması ile mümkündür. 

Avanos Belediyesi personellerine iş sağlığı ve güvenliği eğitimi Avanos Belediyesi personellerine iş sağlığı ve güvenliği eğitimi

Sevginin birleştirici gücü ile ayrılmadan, ayrışmadan umut dolu nice günlerin habercisi Ramazan Bayramı vesilesi ile tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlar; bayramın Avanos’umuza, ülkemize ve İslam âlemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.” 

Kaynak: Haber merkezi