Yoğun ve tempolu geçen seçim çalışmaları kapsamında güzel dönüşler alan Çalışkan, halkın bakış açısından ve desteğinden oldukça memnun olduğunu belirtti.

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği'ni (NESİAD) ziyaret eden Çalışkan ve parti teşkilat üyeleri, iş insanlarıyla sohbet etti.

Çalışkan, “Ülkemizin üretimine, ihracatına, istihdamına, sosyal ve akademik gelişimine katkı sağlayan, her geçen gün başarı çıtasını daha yukarıya taşıyarak Türkiye Yüzyılı’na katkı sunan genç iş insanlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Seçim ziyaretleri kapsamında her saat farklı bir noktada olan ve vatandaşlardan oy isteyen Çalışkan, sırasıyla Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve bağlı birimleri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü etrafında bulunan esnafları ziyaret edip, Derinkuyu’ya hareket etti. Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ev sahipliğinde esnafları ziyaret eden Çalışkan, bulduğu her fırsatta gençlerle ve çocuklarla sohbet etti.

Çat kapı ev ziyaretleriyle Nevşehirlilerin gönlünde taht kuran Çalışkan, AK Parti SKS birimi tarafından planlanan seçim kampanyası çalışmalarını yürüttü.

Günün diğer saatlerinde Nevşehir Devlet Hastanesini de ziyaret ederek Hemşireler Günü kutlama programına katıldı ve hastane birimlerinde vatandaşlardan ve çalışanlardan Pazar günü yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti kadrolarına oy istedi.

Akşam saatlerinde Hacıbektaş’a bağlı Kızılağıl ve Kayaaltı köylerinde vatandaşlarla buluşup Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlatan Çalışkan, Avanos’a bağlı Kalaba, Çalış ve Mahmat, Akarca, Üçkuyu ve Paşalı köylerini ziyaret etti.  HABER MERKEZİ

WhatsApp Image 2023-05-12 at 16.05.47 (1)WhatsApp Image 2023-05-12 at 16.05.47WhatsApp Image 2023-05-12 at 16.05.46 (1)WhatsApp Image 2023-05-12 at 16.05.46

Editör: Ravza Nur Baydemir