Ürgüp’te demokrasinin kazandığını dile getiren Yıldız,  seçimin galibi CHP’li Belediye Başkanı Ali Ertuğrul Bul’u kutladı ve başarı dileklerinde bulundu.

Başkan Bul, Ürgüp'ün geleceğini şekillendirecek vizyonunu açıkladı Başkan Bul, Ürgüp'ün geleceğini şekillendirecek vizyonunu açıkladı

Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İnancımız odur ki ”Olanda Hayır vardır ” Biz devralacağımız emanetin ağırlığını bilerek yeniden göreve talip olduk. Geçirdiğimiz seçim sürecinde çalmadık kapı, dokunmadık hemşehrimizi bırakmadık. Hasbelkader ziyaret etmediğimiz hemşehrimiz varsa onlardan da gıyaplarında özür diledik. Rakiplerimize karşı gayet dikkatli davrandık, kötü söylemedik, seçmenimize yalan söylemedik, uçuk kaçık projeler vaat etmedik ve elhamdülillah kazasız belasız bir seçim geçirdik. Hakkımızda konuşulan gerçek dışı sevimsiz isnat ve yakıştırmaları heybenin arka gözüne attık ve sonuçta demokrasi kazandı. Ben halkımdan memnunum, tercihine saygım sonsuzdur. Seçimin galibini kutluyor ve kolaylıklar diliyorum. Bizi destekleyip maddi manevi yanımızda olan herkese özellikle teşekkür ediyorum . Hakkınızı helal edin, hepiniz Allah’a emanet olun benim güzel Ürgüp şehrimin güzel insanları.” dedi.

Editör: Ravza Nur Baydemir