Yaptığı etkin hizmetler ve kazandırdığı projelerle Göreme’nin ufkunu açan, başarılı çalışmalarıyla farkındalık yaratan Belediye Başkanı Ömer Eren, Göreme’nin tanınırlığını daha yukarılara taşıyacak yeni projeler için kolları sıvadı.

Ürgüp Belediye Meclisinde görev dağılımı belli oldu Ürgüp Belediye Meclisinde görev dağılımı belli oldu

MHP’nin en başarılı belediyelerinin başında gelen ve 31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde yeniden aday olan Ömer Eren, hayata geçireceği projeleri Göreme halkıyla paylaşmaya başladı.

Vizyon projelerinden birisi olan Vadi Işıklandırma Projesi kapsamında Göreme Uzundere, Zemi ve Bağlıdere vadilerinin, dünya standartlarına uygun, teknolojik kriterlerin en üst seviyesinde çalışmalar olacağı bildirildi.

MHP Göreme Belediye Başkan adayı Ömer Eren yaptığı açıklamada, “Yeni dönem için hazırladığımız kültürden sanata, istihdamdan kalkınmaya, ulaşımdan çevre ve şehirciliğe, kadınlardan çocuklara kadar her alanda Göreme’yi kalkındıracak bölgede en üst seviyelere getirecek vizyon projeleri kasaba halkımla seçim sürecinde paylaşacağım. Kapadokya’nın başkenti konumundaki Göreme’mizde bahsettiğim projeler kasabamızın ufkunu daha da yukarılara taşıyacak. Dünya’nın bildiği vadilerimiz bizim gözbebeğimiz konumunda yer almakta. Önemsediğimiz bu vizyon projelerden birisi olan vadilerimizin ışıklandırılması projesiyle bahsettiğim alanlar daha da gezilebilir ve tanınır durumda olacak. En üst teknolojik imkanları kullanarak Uzundere Vadimizi, Zemi Vadimizi ve Bağlıdere Vadimizin ışıklandırmalarını yapacağız ve turizm katma değerimize daha çok katkı sağlayacağız.” diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ