Öğr. Gör. Gürsoy Şeref ve Öğr. Gör. Betül Müezzinoğlu’nun koordinatörlüğünde düzenlenen teknik gezide ajansta görevli grafik tasarımcıların hazırladıkları tasarımların baskıya hazırlık sürecini yerinde uygulamalı olarak görme fırsatı bulan öğrenciler, bir grafik tasarımcı tarafından yapılan çalışmaya göre baskı malzemesinin kâğıt, branda, folyo vb. olarak belirlenmesinin önemi ve gerekliliği konularında bilgilendirildi.

“Geleceği Birlikte Yöneten Hemşireler; Bakımın Gücü” konferansı düzenlendi “Geleceği Birlikte Yöneten Hemşireler; Bakımın Gücü” konferansı düzenlendi

Ajansta yapılan folyo kesim, promosyon ürün baskısı, cnc, lazer markalama, etiket tasarımı, bas-kes, kutu harf, araç kaplama, plaket, kompozit, isimlik ve benzeri yapılan uygulamalar ile farklı kâğıt ve branda türleri üzerine yapılan çalışmalara ait örnekleri inceleme fırsatı da bulan öğrencilere ayrıca işletme bünyesinde yer alan metal ve uygulama atölyelerinde de baskı aşaması tamamlanmış çalışmaların kullanıma hazır hale getirilme sürecinin her aşaması gösterildi.

432118221 18281951581166791 8977710879478002301 N

Kaynak: RAVZA NUR BAYDEMİR