Gülşehir Belediyesinin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Çalışanlar Mahallesi’nde 2019 yılı itibarıyla yapılan hizmetlerin bilgisi verildi.

Başkan Çiftci, çalışmaları yerinde inceledi Başkan Çiftci, çalışmaları yerinde inceledi

Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Çalışanlar Mahallemize olan sevdamız bir başka. 2019’dan bugüne kadar aşk ile Ragıp Üner Sokak, Bahçelievler Sokak, M. Galip Özdiler Sokak, Kepez Sokak, Manolya Sokak, Karataş Sokak, Taşkent Sokak, Kaymakamlık binası arkası, Kooperatif Siteleri, Taşlıbahçe önü 33 bin 294 metrekare parke taşı, 7 bin 208 metre bordür taşı malzemesi kullanarak ve 4 milyon 657 bin 790 lira bütçe harcayarak tamamladık.” denildi.

Aynı paylaşımda, “Mahallemize Türk Standartları Enstitüsü (TSE) uygun biçimde imal edilmiş 3 adet oyun alanı, diğer parklarımızın kauçuk yenilemesini, dinlenme alanlarını ve TOKİ Seyir Tepesi’ni 586 bin 200 lira bütçe harcayarak yaptık ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.” ifadelerine de yer verildi.

Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, yapılan çalışmalarla ilgili, “4 yıl boyunca milletimize en iyi şekilde hizmet verebilmek adına çalışmalar yaptık. Sevdamız için ekiplerimizle birlikte gece gündüz, yaz kış demeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Biz bu milletin hizmetkarıyız.” dedi. 

fsdfsfdsfs

Kaynak: RAVZA NUR BAYDEMİR