Rektör Aktekin 2023-MSÜ girecek adaylara başarılar diledi Rektör Aktekin 2023-MSÜ girecek adaylara başarılar diledi

Depremzedelere ve Türk milletine geçmiş olsun diyen Parmaksız, “Deprem felaketinde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa, yakınlarını kaybedenlere sabır diliyorum. Ülkemizi sarsan deprem felaketi sonrası Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi olarak ivedilikle bir araya gelerek gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Deprem bölgesinin acil ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile AFAD tarafından belirlenen malzemelerin temini için çalışmalara başladık. İlk etap yardım tırlarını valiliğimiz aracılığı ile bölgeye uğurladık.” dedi.

PARMAKSIZ’DAN ÜYELERE TEŞEKKÜR

Nevşehir Valisi İnce Sezer Becel başkanlığında Nevşehir Valiliği koordinatörlüğünde uyum içinde çalışmaya başladıklarını aktaran Parmaksız, “Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Habil Uluer ve Yönetim Kurulu Üyemiz Tevfik Ölmez sürekli olarak Nevşehir Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nde çalışmalarını yürütüyorlar. Habil Uluer, üyelerimizden gelen yardım başvurularında valiliğimiz ile koordinasyonu sağlarken Tevfik Ölmez ise depremzedelerin ilimizde konuk edilmeleri koordinasyonunu sağlamaktadır. Depremzedelerin konuk edilmesinde vatanseverliklerini ortaya koyan otellerini bedelsiz olarak depremzedelere açan, her türlü desteği veren kıymetli turizmcilerimize de ayrıca teşekkür ederim.” diye konuştu.  

Tüm imkanları ile yardıma koştuklarını aktaran Parmaksız, şöyle konuştu: “Bizler Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi olarak imkanlarımız dahilinde yardım çalışmalarına katkı sağlasak da özellikle ifade etmek isterim ki bir Nevşehirli olmaktan, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve üyesi olmaktan dolayı bir kez daha onur ve gurur duydum. İlk destek çağrımız ile birlikte saygıdeğer üyelerimizden ve Nevşehir iş aleminden çok olumlu geri dönüşler aldık, almaya devam ediyoruz. Bu sebeple yaşanan bu büyük felaketin yaralarını bir an evvel sarabilmek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bir an evvel ulaşabilmek adına gün birlik olma günüdür diyor, tüm Nevşehir iş alemini Nevşehir Valiliğimiz öncülüğünde yürütülen yardım seferberliğine katkıda bulunmaya davet ediyorum.”