İstanbul Haberleri

İstanbul haberleri ve güncel İstanbul gelişmeleri, İstanbul ile ilgili tüm video, İstanbul fotoğrafları ve İstanbul haberleri Muşkara Haber - Nevşehir Haberleri sitemizde


Hacıbektaş

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde yapılacak açılış töreni için geliyor.

Ekonomi

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, haftaya yüzde 0,62 yükselişle 10.714,07 puandan başladı.

Nevşehir Haberleri

Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi ve İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Mustafapaşa Yerleşkesini...

Siyaset

AK Parti Nevşehir Belediye başkan adayı Mehmet Savran, İstanbul’da Nevşehirli hemşehrileriyle bir araya geldi.

NEVÜ

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde (NEVÜ) tiyatro şöleni, Adana Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen "Sen İstanbul'dan Daha Güzelsin" oyunuyla devam ediyor.

Asayiş-Suç

İstanbul Sultangazi’de 83 yaşındaki vatandaşı evine kadar takip ettikten sonra binanın merdiveninde tekme atıp, 14 bin dolarını gasp eden şüpheli...

Yaşam

Erenler, Türk Ocağı, Yazarlar Birliği, Süleymaniye Antik Kafe'nin anlatıldığı Ahmet Uysal'ın "Ben de Çay Parası Ödüyorum" adlı kitabı okurlarla buluştu.

Yaşam

İstanbul’da babalarına ait iş yerinde yaşanan patlama sonrası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Nevşehirli kardeşler toprağa verildi.

Yaşam

İstanbul’da babalarına ait işyerinde yaşanan patlama sonrası ağır yaralanan Nevşehirli kardeşlerden acı haber peş peşe geldi.