Kızılay Haberleri

Kızılay haberleri ve güncel Kızılay gelişmeleri, Kızılay ile ilgili tüm video, Kızılay fotoğrafları ve Kızılay haberleri Muşkara Haber - Nevşehir Haber sitemizde


Nevşehir Haber

Kervansaray Hayırlı Hizmetler ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke Türk Kızılay Nevşehir Şubesine kurban bağışında bulundu.

Nevşehir Haber

İstanbul Türk Kızılay Genel Merkezinde düzenlenen toplantıda, Kızılay Nevşehir Şubesi nakdi bağışta Türkiye birincisi oldu.

Nevşehir Haber

Kızılay Nevşehir Şubesi Başkanı Ercan Civelek şehir merkezinde bulunan çeşitli okullardaki öğrencilere ikramlarda bulundu.

Nevşehir Haber

Türk Kızılay Nevşehir İl Merkezi Başkanlığı, 81 il merkezi arasındaki ramazan ayı nakdi bağış sıralamasında, Türkiye birincisi oldu.

Yaşam

Nevşehir Kızılay yönetimi, İl Genel Meclis Başkanı Serkan Feralan’ı ziyaret etti.

Yaşam

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere yapılan yardımlar hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

Nevşehir Haber

Kızılay Nevşehir Başkanı Ercan Civelek, her zaman olduğu gibi ramazan ayında da kan ihtiyacı devam ettiğini belirterek herkesi kan bağışına...

Nevşehir Haber

Nevşehir Bürokratlar ve İş İnsanları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Emekli Kaymakam Kazım Tekin, Türk Kızılay Nevşehir İl Merkez Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Yaşam

Nevşehir Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Emekli Kaymakam Kazım Tekin, Türk Kızılay Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret etti.

Yaşam

Nevşehirli iş insanı Necdet Civelek, Kızılay Ramazan kampanyasına katıldı.

Nevşehir Haber

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Kızılay Kulübü ve Nevşehir Kızılay İl Başkanlığı tarafından “Kızılay ve Gönüllülük” konulu konferans düzenlendi.

Nevşehir Haber

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Türk Kızılay Nevşehir arasında giyim ve gıda yardımlara ilişkin protokol imzalandı.