Bahçelievler Belediyesi, başarılı öğrencileri ödüllendirmeyi sürdürüyor. Belediye, “Gelecek Adına Vizyon Projeleri” çatısı altında sürdürdüğü çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

İlçede, liseden dereceyle mezun olan ve spor turnuvalarında başarı elde eden gençler için özel bir program hayata geçirildi. Etkinlikte Bahçelievler Belediyesi’nin 'Fahri' lise ve üniversiteli genç başkan danışmanları da yer aldı.

Başarıyı desteklemek ve gençlerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen program çerçevesinde Kırşehir ve Kapadokya turu gerçekleştirildi.

KÜLTÜREL DENEYİM KAZANDILAR

Başkan Bahadır’n da eşlik ettiği Kapadokya gezisinde bölgedeki kültür ve turizm yerleri gezildi.

NESİAD’ın eğitim programları başarıyla tamamlandı NESİAD’ın eğitim programları başarıyla tamamlandı

Gençler, Kapadokya'nın benzersiz coğrafi yapısı, tarihi dokusu ve kültürel mirasını yerinde görme fırsatı yakaladı. Kapadokya'nın peri bacaları, yer altı şehirleri ve unutulmaz manzaraları ile gençler zengin bir kültürel deneyim yaşadı. Gençler için birikimli ve donanımlı bir hizmet planlayan Bahçelievler Belediyesi, daha fazla eğitim, spor ve kültürel etkinliklerle gençlerin gelişimini desteklemeye devam edecek.

“SÖZÜ TUTMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Başkan Bahadır, göreve geldikleri ilk günden beri gençlerin eğitim, spor ve kişisel gelişimine olan desteği sürdürdüklerini söyledi.

Bahadır, "Lise ve üniversite öğrencilerine unutulmaz bir deneyim sunduk. Gençlerimiz, toplumumuzun geleceğidir ve onları desteklemek ve ödüllendirmek bizim önceliklerimizin başında gelir." diye konuştu.

 Verilen sözü yerine getirme konusundaki kararlılığını ifade eden Başkan Bahadır, "Lise ve üniversite düzeyinde başarı gösteren gençlerimize Kapadokya turu sözü vermiştik ve bu sözü tutmanın gururunu yaşıyoruz. Onların başarılarına inancımız tamdır ve gelecekte daha birçok başarıya imza atacaklarına olan inancımızı koruyoruz. Gençlerimizle birlikte, daha güzel ve başarılı bir Bahçelievler inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz" dedi. 

Kaynak: İHA