Kayseri Fen Bilim Koleji 9., 10., 11. ve 12. sınıfta öğrenim gören 25 öğrenci ve 3 öğretmen ile Kocaeli Yarımca Anadolu Lisesi 9., 10., 11. ve 12. sınıfta öğrenim gören 51 öğrenci, 2 öğretmen ve 1 memur NEVÜ'yü ziyaret etti.

NEVÜ Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÜKMER) Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Toprak Keskin ve Müdür Yardımcısı Arş. Görevlisi Tayyibe Işıl Doğan tarafından karşılanan öğrenci ve öğretmenlere ilk olarak Dr. Öğretim Üyesi Umut Kökbaş rehberliğinde NEVÜ Diş Hekimliği Fakültesi gezdirilerek kendilerine derslik, laboratuvarlar ve fakülte hakkında detaylı bilgi verildi.

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Deviren ile de bir süre sohbet eden öğrenci ve öğretmenlere daha sonra üniversite kampüsü içerisinde yer alan Mühendislik Mimarlık Fakültesi,  NEVÜ Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi,  Hoca Ahmed Yesevi Kütüphanesi, Spor Merkezi ve spor tesisleri gezdirilerek diğer bölüm ve programlar, öğrencilere sunulan imkânlar, eğitim, uygulama ve araştırma faaliyetleri ile şehrin avantajları hakkında bilgiler verildi.

13-11

NEVÜ öğrencilere Kur’an Yolu Meali hediye edecek NEVÜ öğrencilere Kur’an Yolu Meali hediye edecek

6-138

1-896

3-281

Kaynak: HABER MERKEZİ